Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Wiktorówko

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Działka Wiktorówko

Wiktorówko,wielkopolskie

99 766 zł1 202 m² 83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne 4 działki w miejscowości Wiktorówko Działki z mpzp -wiktorówko blisko Łobżenicy Działki mieszkaniowo usługowa- wiktorówko gmina Łobżenica. Działki znajdują się zaledwie 4.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolno-budowlana uzbrojona Blękwit

Blękwit(Wiktorówko + 15 km)

149 000 zł1 000 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka 1000 m z warunkami zabudowy | Blękwit, gmina Złotów Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m położona w miejscowości Blękwit, zaledwie 5 minut od Złotowa. Cicha okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Szamocin(Wiktorówko + 25 km)

225 000 zł47 m² 4 787,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

NA sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe O pow. 47m2, parter szamocin, ul. Paderewskiego Tytułem oferty jest mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia o następującym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Wersk

Wersk(Wiktorówko + 17 km)

1 299 000 zł2 658 m² 488,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 658 m²

NA sprzedaż ośrodek nad jeziorem - gotowy pomysł na biznes! lokalizacja Wersk w gminie Zakrzewo na terenie Borów Kujańskich Bydgoszcz, dojazd 1 h Piła, dojazd 48 min Poznań, dojazd 1.30.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Skórka

Skórka(Wiktorówko + 23 km)

80 000 zł4 400 m² 18,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Urokliwie położona działka gruntu w miejscowości skórka k/piły o powierzchni 4 400 m 2 stanowiąca grunty orne - działka posiada dostęp do rzeki Głomia poprzez pas brzegowy - otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Złotów

Złotów(Wiktorówko + 16 km)

419 000 zł1 606 m² 260,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana na sprzedaż, jezioro. Złotów Zapraszam do zakupu działki budowlanej o pow. 1606m2, położonej przy ul. Jagiełły w Złotowie, położonej W pierwszej linii od brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Wersk

Wersk(Wiktorówko + 17 km)

175 000 zł3 925 m² 44,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położona działka gruntu o pow. 0,3925 ha we wsi Wersk (gm. Zakrzewo) w pobliżu dwóch jezior i rzeki. Korzystnie usytuowana działka, w sercu "doliny Łobżonki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Żeleźnica

Żeleźnica(Wiktorówko + 17 km)

139 000 zł1 282 m² 108,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka żeleżnica - gmina Krajenka pow. 1282 m 2 Przedmiotem oferty jest ciekawie położona działka granicząca z lasem, co zapewni widok z domu na "ścianę z drzew".

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Złotów

Złotów(Wiktorówko + 16 km)

629 000 zł207 m² 3 038,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:401 m²

***obniżka ceny już O 20.000 ZŁ - nowa cena 629.000 zł*** Oferujemy do sprzedaży nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym (składającym się z 2 niezależnych mieszkań).

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Heliodorowo

Heliodorowo(Wiktorówko + 24 km)

349 000 zł105 m² 3 323,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 235 m²

NA sprzedaż działka O pow. 2235m2 zabudowana domem O pow. Zabudowy ok. 105m2 oraz budynkiem Z czerwonej cegły O pow. Zabudowy ok. 210m2 borówki, gm. Szamocin Tytułem oferty jest dom.